Profil użytkownika
Magdalena Kubiak
Magdalena Kubiak
64-316 Kuślin
ul. Parkowa 1
Wielkopolskie
Magdalena Kubiak
O mnie

Położony na terenie zabytkowego 50-hektarowego parku, Pałac Wąsowo oferuje łącznie ponad 120 miejsc noclegowych w czterech różnorodnych budynkach: Pałcacu Hardta, Pałacu Sczanieckich, Domku Ogrodnika oraz Zagrodzie Pałacowej.

Przestronne pokoje i wnętrza wyposażonego zgonie z duchem minionych czasów w stylowe meble, obrazy i wyrafinowane draperie zachowując przy tym poziom hotelowych standardów.

Słynąca ze specjałów kuchni polskiej i europejskiej hotelowa restauracja serwuje wykwintne dania i wyśmienite wina.

Urokliwe otoczenie i profesjonalny serwis to nasze główne atuty przy organizacji spotkań biznesowych.  W parku, przy grillu ugościmy nawet 1000 Gości.

Oferujemy 4 stylowe sale konferencyjne o zróżnicowanej wielkości oraz profesjonalny sprzęt multimedialny. Na życzenie przygotowujemy scenariusze spotkań integracyjnych i atrakcji.

Romantyczne wnętrza, piękny park angielski stanowią wymarzoną scenerię do organizacji wesel i uroczystości rodzinnych. Dla zakochanych przygotowaliśmy specjalne propozycje "wieczorów we dwoje". Naszych Gości zachęcamy do skorzystania z hotelowych atrakcji: basenu, sauny, salonu bilardowego, pola do mini-golfa i bryczek.

Polecamy również przyjęcia na świeżym powietrzu w nowym, położonym w bliskim sąsiedztwie Pałacu Hardta, namiocie bankietowym, który pomieści nawet 300 osób.

Serdecznie zapraszamy