Profil użytkownika
Hotel 4 Pory Roku
Hotel 4 Pory Roku
83-010 Gdańsk
ul. Spacerowa 28
Pomorskie
Hotel 4 Pory Roku
O mnie

Hotel 4 Pory Roku jest obiektem trzy gwiazdkowym, charakteryzuje się zacisznym położeniem w otoczeniu lasu i rzeki Raduni, z obszernym ogrodem, nowoczesną architekturą oraz przestrzenną aranżacją wnętrz. Do dyspozycji gości jest 40 pokoi o niepowtarzalnym wystroju kolorystycznym nawiązującym do nazwy, oraz sauna, siłownia, bilard. Hotel posiada udogodnienia dla gości niepełnosprawnych.

W ciągu dnia Hotel pełni rolę nowoczesnego centrum konferencyjnobiznesowego z 5 komfortowymi i klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. Wraz z nadejściem zmierzchu jego atmosfera zmienia się, tworząc doskonałe miejsce dla wytwornych przyjęć, bankietów czy romantycznych spotkań dla dwojga.

Restauracjahotelu serwuje przysmaki z czterech stron świata. Nasza oranżeria to miejsce przepełnione zielenią, idealne na popołudniową, gorącą kawę z wyszukanym deserem.

ORGANIZUJEMY:

konferencje, szkolenia, pobyty integracyjne

bankiety, przyjęcia okolicznościowe

imprezy i rekreacje plenerowe

Hotel położony jest 10 km od Centrum Gdańska, w pobliżu trasy 222, w niedalekiej odległości od zjazdu z Obwodnicy Trójmiasta - drogi S6, w kierunku Starogardu Gdańskiego. Bliskie sąsiedztwo tras tranzytowych zapewnia dogodny dojazd zarówno z Centrum Gdańska jak i całej Polski.

Współrzędne GPS: szerokość:  54º16`17`` długość:  18º34`49``Czas jaki Państwo potrzebują na dotarcie do Hotelu z wybranych punktów w okolicy:

CENTRUM GDAŃSKA 10-15 min, LOTNISKO W RĘBIECHOWIE 15 min, PRUSZCZ GDAŃSKI 10 min, POSTOŁOWO GOLF CLUB 15 - 20 min

Hotel 4 Pory Roku

Ul. Spacerowa 28, 83-010 Straszyn k/Gdańska

TEL. +48 58 692 26 00, FAX: +48 58 692 26 01

e-mail: recepcja@hotelczteryporyroku.pl

www.hotelczteryporyroku.pl

www.amethysthotels.pl/gdansk

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo nasze specjalne oferty promocyjne.