Profil użytkownika
Jolanta Bojarska
Jolanta Bojarska
13-100 Jabłonka
Jabłonka57
Warmińsko-mazurskie
AGRORANCZO Jolanta Bojarska
O mnie

 

Chcesz spotkać się z przyjaciółmi , aby uczcić święto Zaślubin, spotkajcie się w GOSPODARSTWIE AGROTURYSTYCZNYM "RANCZO' W Jabłonce nad jez. Omulew.

Przyjmujemy gości przez cały rok na MAZURACH.

 W domu całorocznym do dyspozycji  jest salon kominkowy TVSAT, wyposażona kuchnia / lodówka, mikrofalowka,kuchnia gazowa,czajnik bezprzewodowy, naczynia/ , taras, ogród, 3 sypialnie, TV w każdym pokoju, 2 łazienki, internet bezprzewodowy.

Możecie wieczór umilć ogniskiem ,grillowaniem, pozmagać się w rożnych dyscyplinach sportowych lub po prostu pospacerowac w lesie lub nad jeziorem.

 Teren jest oświetlony, ogrodzony, aneks kominkowy z grillem, WC, natrysk z ciepłą wodą, punkty czerpania wody, wydzielone miejsca na ognisko, huśtawki, mini skansen urządzeń rolniczych, staw

 Goście wypoczywający na „RANCZO” mogą korzystać z  boisk do siatkówki plażowej, badbingtona, koszykówki, grilli  i rowerów.

 Parking dla samochodów.

 Gospodarze dla chętnych organizują spotkania plenerowe, integracyjne przy ognisku, spływy kajakowe przepięknymi „dzikimi szlakami” po jeziorach i rzekach, wycieczki z przewodnikiem po okolicach a zimą kuligi.

W „Ogólnopolskim Konkursie  Zielone Lato” otrzymaliśmy specjalne wyróżnienie na najlepsze gospodarstwo agro-eko- turystyczne 2000 w woj. warmińsko mazurskim, a 2005 r nominację do Konkursu „Najlepsza Usługa Turystyczna Warmii i Mazur w kat. Usługi Turystyczne.

Należymy do LOKALNAEJ ORGANIZACJI TURYSTYCZNEJ POWIATU NIDZICKIEGO.

Zapewniamy gościom spokój, ciszę, miłą atmosferę, dużo przestrzeni, kontakt z przyrodą i domowymi zwierzętami.

 "RANCZO” położone jest w cichym zakątku Jabłonki,  przy szlaku rowerowym, kajakowym i lesie obfitującym w grzyby , jagody. Do plaży, wypożyczalni sprzętu wodnego, PKS - 400m; sklepu, restauracji – 800m, stadniny koni 1,5km

 Wspaniała natura zachęca  do uprawiania turystyki wodnej i  lądowej; pieszej,  rowerowej, na nartach biegowych .

Lubisz spokój, jeziora i las wypoczywaj u nas!